Kapittelleden

 Christian Genbrugge: deken, voorzitter,  gezworene, lid van de raad van bestuur en algemene vergadering

christian.genbrugge@skynet.be

Martine Oris: gezworene, ceremoniemeester, lid van de raad van bestuur en algemene vergadering, Penningmeester

orismartine@hotmail.com

Etienne Moernaut: ondervoorzitter

moernaute@hotmail.com

Jozef Vermussche: gezworene

Joseph_vermussche@hotmail.com

Jos Merlier:  gezworene,  secretaris

jos.merlier@proximus.be

Georges De Smaele: gezworene

Georges.de.smaele@telenet.be

Luc Panis: lid kapittelraad

Marijke Huvenne: lid kapittelraad

marijkehuvenne@gmail.com

Marc Dejonckheere: postulant

marcdejoncheere11@gmail.com

Gilbert Delaruelle postulant

gilbert.delaruelle@ugent.be

Marc Lambert: postulant

Mail: Lambert.marc@telenet.be

Webdesign & onderhoud

Dirk Robbrecht

dirkrobbrecht@hotmail.com


 wijngaard6StPieters